Прослављен дан школе и освајање друге награде на конкурсу ”Достигнућа младих”

У уторак 1.марта 2022.године смо обележили Дан школе. То је била идеална прилика да позовемо и госте, начелницу школске управе Бојану Маринковић али и организацију ”Достигнућа младих” који су искористили прилику да школи уруче вредну новчану награду за учешће на конкурсу.

На такмичењу намењеним средњошколцима који стичу предузетничке и дигиталне вештине кроз учење о циркуларној економији ученице наше школе су освојиле друго место. У пројекту  ”Girls Go Circular” су учествовали професори Јасна Петровић, Драгана Павловић, Мира Панић, Славица Пајовић Дукић, Гордана Турудић, Светлана Ташић, Горан Аћимовић, Бојана Вујовић, Марија Тимотијевић, Жељка Вуловић, Сандра Вуадиновић, Александра Обрадовић, Марија Јовановић, Иван Гочобија, Љиља Трајковић и Ружица Мартиновић.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.